Get Adobe Flash player

Nové webové stránky

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na zbrusu nových stránkách Severomoravského svazu karate.

Staré stránky byly více než rok "v rekonstrukci" a tak na nich nebylo moc aktuálních informací. Proto SmSKe nechal udělat stránky nové. Doufáme, že se vám budou líbit a že zde najdete veškeré potřebné informace.

Byl bych rád, kdyby jste mi napsali co se vám na těchto stránkách líbí, co byste změnili a nebo co zde nefunguje. Rád s vámi vaše nápady proberu a případně je realizuji. Můj email je stk.smske@seznam.cz.

Stránky zatím nejsou zcela kompletní a ještě několik týdnů je budeme různě upravovat a měnit. Prosím proto o pochopení. Děkuji.

Orientujte se:

V horním menu (kontakty, oddíly, odkazy... -> do budoucna soutěže, infoservis...) jsou všeobecné informace o SmSKe. Odkaz přihlásit slouží pouze pro čelny VV SmSKe. Mapa stránek zobrazí veškeré články na těchto stránkách.

V levém menu jsou kategorie jednotlivých členů VV SmSKe. Každý člen VV SmSKe má možnost přispívat do své vlastní sekce.
Nad levým menu je políčko vyhledat. Zde je možné napsat jakékoliv slovo (např. Havířov), kliknout na ikonku lupy nebo zmáčkout na klávesnici Enter a vyhledá to veškeré články, které obsahují zadaný text.

Odkaz Domů v levém menu vás přesune na úvodní stránku. 

Pokud máte ve svém počítači nainstalovanou RSS čtečku (nebo používáte čtečku webovou), tak si nás můžete přidat a budete tak okamžitě informování o všech změnách.
RSS 2.0     Atom 1.0

Stanovy MSKe 
Copyright © 2014. Všechna práva vyhrazena.